DZIECIAK ŚPIEWA - VIII OSTROWSKI KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
Kolejność występów
Kategoria: 3–4 lata ok. godz. 10:10
1. Bartosz Mioduszewski - Strażak Sam, Zgłoszenie Indywidualne
2. Iga Pieńkowska - Historyjka, Zgłoszenie Indywidualne
3. Michał Elert - Gumisie, MP Nr 3
4. Julia Kalata - Kaczka Dziwaczka, MP Nr 3
Kategoria: zespół wokalny 3-4 lata
1. Wiktoria Staniaszek, Stella Lendzioszek, Michalina Witek, Natalia Siwek, Natan Jadczak - Poznajcie Krasnoludka, MP Nr 3
2. Daria Spaltabaka, Marta Pieńkos, Roksana Wilczyńska, Kamila Zawadzka, Karina Osińska - Jeśli Dzieci Rano Grzecznie Myją Się, MP Nr 3
3. Malwina Swaczyna, Małgorzata Misiejuk - Reksio to zuch, MP Nr 1
4. Aleksandra Latosińska, Maria Długołęcaka, Gabriela Przywoźna - POCO LOCO, Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co
Podsumowanie kategorii: 3-4 i zespół wokalny 3-4
Kategoria: 5–6 lat ok. godz. 10:45
1. Julia Płotczyk - Dziwna Chatka, MP Nr 1
2. Karolina Najgrodzka - Laleczka, Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce
3. Wiktoria Truszkowska - Pół kroku stąd - Viana, MP Nr 2
4. Anna Magdaleńska - Meluzyna, zgłoszenie indywidualne
5. Łucja Piełuć - Kołysanka dla E.T, zgłoszenie indywidualne
6. Blanka Błaszczak - Laleczka z Saskiej Porcelany, MP Nr 2
7. Zuzia Sylwanowicz - Każdy Chciałby tak mieć, MP Nr 2
8. Maja Jankowska - Mała Smutna Królewna, MP Nr 2
9. Oliwia Burzyk - Są gdzieś bajki, MP Nr 2
10. Aleksandra Lewandowska - Pszczółka Maja, zgłoszenie indywidualne
11. Michalina Brzostek - Kolorowy Wiatr, MP Nr 3
12. Wiktoria Kowalewska - Laleczka z Saskiej Porcelany, MP Nr 3
13. Michał Gumowski - Są gdzieś bajki o zamkach, złych macochach i wróżkach, MP Nr 3
14. Julia Jasińska - Calineczka, MP Nr 3
15. Karolina Elert - Pół kroku stąd, Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole KIDS & co
Kategoria: zespół wokalny 5-6 lat ok. godz. 11:35
1. Julia Szumna, Marcel Pietrzyk, Gabriela Martynowska, Szymon Łach, Zuzanna Wilczewska - Taniec Mai, MP Nr 1
2. Alicja Bartkiewicz, Michał Ludwichowski, Julia Płotczyk - Calineczka, MP Nr 1
3. Izabela Kaczmarczyk, Szymon Lemka, Maja Dawidczyk - Są Gdzieś Bajki, MP Nr 3
4. Karina Chomentowska, Oliwia Rępa, Maja Piórkowska, Michalina Rogaczyk, Julia Pyśk - Tabaluga, MP Nr 3
Podsumowanie kategorii: 5-6 lat i zespół wokalny 5-6 lat ok. godz. 12:10
Kategoria: 7–9 lat ok. godz. 12:20
1. Bianka Popiołek - Nie bój się chcieć, zgłoszenie indywidualne
2. Ada Pieńkowska - Zielone ufoludki, zgłoszenie indywidualne
3. Zuzanna Pieńkowska - Kiedy nie śpią sny, zgłoszenie indywidualne
4. Wiktor Przybyłowski - Kulinarne przeboje rybki MINI MINI, zgłoszenie indywidualne
5. Lena Kulesza - Nowe Dni- Zaplątani, Szkoła Podstawowa Nr 4
6. Anna Zalewska - Tej historii bieg, Szkoła Podstawowa Nr 1
7. Lena Zofia Sobotka - Podróż do krainy bajek, zgłoszenie indywidualne
8. Anna Mioduszewska - Rodzina Treflików, zgłoszenie indywidualne
9. Kornelia Wasielak - Pół kroku stąd, Szkoła Podstawowa Nr 4
10. Weronika Kłak - Zostań moją przyjaciółką, Szkoła Podstawowa Nr 4
11. Zofia Wyrzykowska - Pół kroku stąd, Szkoła Podstawowa Nr 2
12. Jan Kaczyński - Witajcie w naszej bajce, Szkoła Podstawowa Nr 2
13. Oliwia Woźniak - Mała smutna królewna, Szkoła Podstawowa Nr 2
14. Jakub Markowski - Ulepimy dziś bałwana, Szkoła Podstawowa Nr 2
15. Maja Mazurowska - Pół kroku stąd, Szkoła Podstawowa Nr 2
16. Patrycja Najgrodzka - Psie smutki, Szkoła Podstawowa w Starej Ruskołęce
17. Maria Perzan - Kolorowy wiatr, zgłoszenie indywidualne
18. Marta Styś - Kolorowa Lambada, zgłoszenie indywidualne
19. Alicja Góral - Nosek, Szkoła Podstawowa Nr 2
20. Maria Marta Żebrowska - Kaczka Dziwaczka, zgłoszenie indywidualne
21. Malwina Karpińska - Motylem byłam, zgłoszenie indywidualne
22. Wiktor Brodzik - Na wyspach Bergamuta, zgłoszenie indywidualne
23. Iga Pietrzyk - Kolorowy wiatr, zgłoszenie indywidualne
24. Wioleta Podbielska - Mam tę moc, Szkoła Podstawowa Nr 1
25. Wiktoria Jankowska - Taniec Mai, Szkoła Podstawowa Nr 1
26. Inga Kaczmarek - Kolorowy Wiatr, Szkoła Podstawowa Nr 1
27. Maja Arkiewicz - Nie bój się chcieć, Szkoła Podstawowa Nr 1
28. Izabela Staniaszek - Kubuś Puchatek, zgłoszenie indywidualne
Podsumowanie kategorii: 7-9 lat ok. godz. 14:30