Zapraszamy do zapisów na sezon 2022/2023
ZAJĘCIA MDK w kolejnym sezonie:
AKADEMIA MŁODEGO AKTORA - pierwszy musical produkcji MDK
Instruktor: Dorota Białkowska
Akademia Młodego Aktora, 7-19 lat, wtorki, godz. 17.30-19.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł - Realizacja musicalu: “Szaleństwa Panny Anny”
Instruktor: Dorota Białkowska
Akademia Młodego Aktora, 7-19 lat, wtorki, godz. 17.30-19.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł - Realizacja musicalu: “Szaleństwa Panny Anny”
BREAK DANCE
Instruktor: Radek Kamiński
Break Dance początkujący, 7-15 lat, wtorki, godz. 16.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Radek Kamiński
Break Dance początkujący, 7-15 lat, wtorki, godz. 16.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
HIP HOP
Instruktorzy: Karol Polecki i Paulina Konopko
Hip Hop Urwisy, 5-6 lat, wtorki i czwartki godz. 16.45 (45 min.) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Hip Hop Początkujący, 10-16 lat, wtorki i czwartki godz. 17.30 (1 h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Hip Hop Streeciaki, 7-12 lat, wtorki i czwartki godz. 18.30 (1h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Beton, grupa zaawansowana - nabór, wtorki i czwartki, godz. 19.30 (1,5h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 120 zł
Instruktorzy: Karol Polecki i Paulina Konopko
Hip Hop Urwisy, 5-6 lat, wtorki i czwartki godz. 16.45 (45 min.) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Hip Hop Początkujący, 10-16 lat, wtorki i czwartki godz. 17.30 (1 h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Hip Hop Streeciaki, 7-12 lat, wtorki i czwartki godz. 18.30 (1h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Beton, grupa zaawansowana - nabór, wtorki i czwartki, godz. 19.30 (1,5h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 120 zł
TANIEC - OPEN CLASS z różnych styli tańca
Instruktorzy: różni, warsztatowi
Open Class - soboty, godz. 10.00 (1,5h) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł lub 30 zł za pojedyncze warsztaty
Instruktorzy: różni, warsztatowi
Open Class - soboty, godz. 10.00 (1,5h) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł lub 30 zł za pojedyncze warsztaty
BALET
Instruktorki: Katarzyna Koziorz i Angelika Turowska
Balet dzieci gr. I, 4-5 lat, poniedziałki i piątki, godz. 16.00 (45 min.) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet dzieci gr. II, 6-7 lat, poniedziałki i piątki, godz. 16.45 (45min.) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet dzieci gr. III, 8-10 lat, poniedziałki i piątki, godz. 17.30 (1h) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet/Jazz gr. IV, od 11 lat, poniedziałki i piątki, godz. 18.30 (1h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Instruktorki: Katarzyna Koziorz i Angelika Turowska
Balet dzieci gr. I, 4-5 lat, poniedziałki i piątki, godz. 16.00 (45 min.) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet dzieci gr. II, 6-7 lat, poniedziałki i piątki, godz. 16.45 (45min.) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet dzieci gr. III, 8-10 lat, poniedziałki i piątki, godz. 17.30 (1h) - MDK
8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Balet/Jazz gr. IV, od 11 lat, poniedziałki i piątki, godz. 18.30 (1h) - MDK, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
AKROBATYKA
Instruktor: Radek Kamiński
Akrobatyka początkująca gr. I, 7-10 lat, wtorki, godz. 17.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Akrobatyka początkująca gr. II, 11+ lat, wtorki, godz. 18.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Akrobatyka średniozaawansowana gr. III, wtorki, godz. 19.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Radek Kamiński
Akrobatyka początkująca gr. I, 7-10 lat, wtorki, godz. 17.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Akrobatyka początkująca gr. II, 11+ lat, wtorki, godz. 18.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Akrobatyka średniozaawansowana gr. III, wtorki, godz. 19.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
TANIEC TOWARZYSKI DLA PAR
Instruktor: Jarek Siekiera
Taniec towarzyski, grupa I początkująca, 7-15 lat, poniedziałki, godz. 16.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Taniec towarzyski - użytkowy dla dorosłych, grupa początkująca, poniedziałki, godz. 17.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Taniec towarzyski zaawansowany, poniedziałki, godz. 18.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Jarek Siekiera
Taniec towarzyski, grupa I początkująca, 7-15 lat, poniedziałki, godz. 16.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Taniec towarzyski - użytkowy dla dorosłych, grupa początkująca, poniedziałki, godz. 17.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Taniec towarzyski zaawansowany, poniedziałki, godz. 18.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
LATINO SOLO
Instruktor: Jarek Siekiera
Latino solo gr I. średniozaawansowana, poniedziałki, godz. 19.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Latino solo gr II, początkująca, poniedziałki, godz. 20.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Jarek Siekiera
Latino solo gr I. średniozaawansowana, poniedziałki, godz. 19.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Latino solo gr II, początkująca, poniedziałki, godz. 20.30 (1h) - Galeria Jatki, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
FITNESS
Instruktor: Jolanta Szwagulińska
Zdrowy kręgosłup, grupa dla dorosłych, wtorki i czwartki godz. 19.30 (1h) - Stara Elektrownia, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Stretching, grupa dla dorosłych, środy godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Jolanta Szwagulińska
Zdrowy kręgosłup, grupa dla dorosłych, wtorki i czwartki godz. 19.30 (1h) - Stara Elektrownia, 8 zajęć w miesiącu: 100 zł
Stretching, grupa dla dorosłych, środy godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
DZIECIĘCA AKADEMIA ARTYSTYCZNA (DAA) - zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych
Instruktor: Roksana Grzegrzułka
Dziecięca Akademia Artystyczna gr. I 4latki, poniedziałki godz. 16.45 (45 min.) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Dziecięca Akademia Artystyczna gr. II 5latki, poniedziałki godz. 17.30 (45 min.) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Roksana Grzegrzułka
Dziecięca Akademia Artystyczna gr. I 4latki, poniedziałki godz. 16.45 (45 min.) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Dziecięca Akademia Artystyczna gr. II 5latki, poniedziałki godz. 17.30 (45 min.) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
GRAFIKA
Instruktor: Marcin Żebrowski
Grafika warsztatowa (13-19 lat), czwartki, godz. 17.30 (1,5) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Instruktor: Marcin Żebrowski
Grafika warsztatowa (13-19 lat), czwartki, godz. 17.30 (1,5) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
RYSUNEK ARCHITEKTONICZNY
Instruktorzy: Monika Jadczak
Rysunek architektoniczny gr. I. początkująca, od 10 lat, środa, godz. 16.30 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Rysunek architektoniczny gr. II zaawansowana, od 12 lat, środa, godz. 18.00 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Instruktorzy: Monika Jadczak
Rysunek architektoniczny gr. I. początkująca, od 10 lat, środa, godz. 16.30 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Rysunek architektoniczny gr. II zaawansowana, od 12 lat, środa, godz. 18.00 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
PRACOWNIA PLASTYCZNA
Instruktorzy: Anna Izabela Pieńkos i Monika Jadczak
Grupa plastyczna Pętelki, 7-8 lat, poniedziałki, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Grupa plastyczna Plamki, 6-7 lat, poniedziałki, godz. 17.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Grupa plastyczna Esy-floresy 9-11 lat, poniedziałki, godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Ceramika, 6-9 lat, wtorek, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Kreatywni plastycznie 5 lat, wtorek godz. 17.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Ceramika, 9-12 lat, wtorek, godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Pracownia plastyczna gr. I od 12 lat, sobota godz. 11.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Pracownia plastyczna gr. II od 12 lat, piątki godz. 17.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Pracownia plastyczna gr. III od 12 lat, sobota godz. 13.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Ilustrowanie książek 10-18 lat, piątki godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktorzy: Anna Izabela Pieńkos i Monika Jadczak
Grupa plastyczna Pętelki, 7-8 lat, poniedziałki, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Grupa plastyczna Plamki, 6-7 lat, poniedziałki, godz. 17.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Grupa plastyczna Esy-floresy 9-11 lat, poniedziałki, godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Ceramika, 6-9 lat, wtorek, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Kreatywni plastycznie 5 lat, wtorek godz. 17.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Ceramika, 9-12 lat, wtorek, godz. 18.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Pracownia plastyczna gr. I od 12 lat, sobota godz. 11.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Pracownia plastyczna gr. II od 12 lat, piątki godz. 17.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Pracownia plastyczna gr. III od 12 lat, sobota godz. 13.30 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 100 zł
Ilustrowanie książek 10-18 lat, piątki godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
EKSPERYMENTY NAUKOWE
Instruktor: Marcin Żebrowski
Szalony naukowiec, 8-11 lat, czwartki, godz. 16.30 - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
Instruktor: Marcin Żebrowski
Szalony naukowiec, 8-11 lat, czwartki, godz. 16.30 - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 60 zł
LEKTORAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Instruktorzy: Magdalena Matynia-Borowska i Joanna Murawska
Lektorat językowy gr. I, 4-5 lat, środy, godz. 16.45 (45 min.) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. II, 6-7 lat, środy, godz. 17.30 (1 h) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. III, 6-7 lat, poniedziałki, godz. 18.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. IV, 10-13 lat, poniedziałki, godz. 19.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy początkujący dla dorosłych, piątki, godz. 17.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy średniozaawansowany dla dorosłych, piątki, godz. 18.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Instruktorzy: Magdalena Matynia-Borowska i Joanna Murawska
Lektorat językowy gr. I, 4-5 lat, środy, godz. 16.45 (45 min.) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. II, 6-7 lat, środy, godz. 17.30 (1 h) - mały MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. III, 6-7 lat, poniedziałki, godz. 18.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy gr. IV, 10-13 lat, poniedziałki, godz. 19.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy początkujący dla dorosłych, piątki, godz. 17.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
Lektorat językowy średniozaawansowany dla dorosłych, piątki, godz. 18.30 (1 h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 80 zł
PROGRAMOWANIE
Instruktor: Daniel Żelazny
Młody Programista gr. I początkująca, 7-9 lat, czwartki, godz. 15.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 120 zł
Młody Programista gr. II początkująca, od 10 lat, czwartki, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 120 zł
Młody Programista gr. III średniozaawansowana, czwartki, godz. 17.30 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 160 zł
Młody Programista gr. IV zaawansowana, czwartki, godz. 19.00 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 200 zł
Instruktor: Daniel Żelazny
Młody Programista gr. I początkująca, 7-9 lat, czwartki, godz. 15.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 120 zł
Młody Programista gr. II początkująca, od 10 lat, czwartki, godz. 16.30 (1h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 120 zł
Młody Programista gr. III średniozaawansowana, czwartki, godz. 17.30 (1,5h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 160 zł
Młody Programista gr. IV zaawansowana, czwartki, godz. 19.00 (2h) - MDK, 4 zajęcia w miesiącu: 200 zł
OSTROWSKIE STUDIO PIOSENKI (OSP)
Instruktorzy: Bartłomiej Łochnicki, Dorota Białkowska, Remigiusz Danelczyk
Ostrowskie Studio Piosenki, od 7 lat, wtorki i czwartki (1h) - godziny ustalane indywidualnie - MDK, zajęcia indywidualne: 200 zł, zajęcia dwuosobowe: 150 zł, zajęcia w grupach 4-6 osób: 100 zł
Instruktorzy: Bartłomiej Łochnicki, Dorota Białkowska, Remigiusz Danelczyk
Ostrowskie Studio Piosenki, od 7 lat, wtorki i czwartki (1h) - godziny ustalane indywidualnie - MDK, zajęcia indywidualne: 200 zł, zajęcia dwuosobowe: 150 zł, zajęcia w grupach 4-6 osób: 100 zł
INDYWIDUALNA DROGA MUZYCZNA (IDM)
Instruktorzy: Janusz Spaulenok, Mirosław Dziewa, Jarosław Gaś, Bartłomiej Łochnicki
Indywidualna Droga Muzyczna - nauka gry na pianinie, gitarze klasycznej, ukulele, gitarze basowej, perkusji i skrzypcach, zajęcia indywidualne - godziny i sala ustalane z instruktorem, 4 zajęcia w miesiącu po 1h lub 8 zajęć po 30 minut: 280 zł
Instruktorzy: Janusz Spaulenok, Mirosław Dziewa, Jarosław Gaś, Bartłomiej Łochnicki
Indywidualna Droga Muzyczna - nauka gry na pianinie, gitarze klasycznej, ukulele, gitarze basowej, perkusji i skrzypcach, zajęcia indywidualne - godziny i sala ustalane z instruktorem, 4 zajęcia w miesiącu po 1h lub 8 zajęć po 30 minut: 280 zł
UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU (UTW)
Uniwersytet Trzeciego Wieku, wtorki, godz. 11.00 - Kino Ostrovia - główny wykład, cena za semestr: 90 zł
Zajęcia w ramach UTW:
Chór PrimaVolta - instruktor: Janusz Spaulenok, wtorki godz. 9.00 - Galeria Jatki
Teatr Seniora - instruktor: Dorota Białkowska, wtorki godz. 13.30 - MDK
Zajęcia komputerowe - instruktor: Aleksandra Mrowiec-Wiejek, poniedziałki godz. 9.00 i 10.00, środy godz. 9.00 i 10.00 - Centrum Dialogu
Tańce w kręgu - instruktor: Bożena Jakubczyk, środy godz. 9.00 - MDK
Ruch przy muzyce - instruktor: Bożena Jakubczyk, środy godz. 10.30 - MDK
Pracownia Plastyczna UTW - instruktor: Anna Izabela Pieńkos, soboty godz. 9.00 - MDK
Pracownia fotograficzna UTW - instruktor: Przemysław Łukaszek, poniedziałki, godz. 12.00 - MDK, dopłata miesięczna: 25 zł
Lektorat języka angielskiego UTW - instruktor: Maria Morawska, wtorki, godz. 10:00 - MDK
Uniwersytet Trzeciego Wieku, wtorki, godz. 11.00 - Kino Ostrovia - główny wykład, cena za semestr: 90 zł
Zajęcia w ramach UTW:
Chór PrimaVolta - instruktor: Janusz Spaulenok, wtorki godz. 9.00 - Galeria Jatki
Teatr Seniora - instruktor: Dorota Białkowska, wtorki godz. 13.30 - MDK
Zajęcia komputerowe - instruktor: Aleksandra Mrowiec-Wiejek, poniedziałki godz. 9.00 i 10.00, środy godz. 9.00 i 10.00 - Centrum Dialogu
Tańce w kręgu - instruktor: Bożena Jakubczyk, środy godz. 9.00 - MDK
Ruch przy muzyce - instruktor: Bożena Jakubczyk, środy godz. 10.30 - MDK
Pracownia Plastyczna UTW - instruktor: Anna Izabela Pieńkos, soboty godz. 9.00 - MDK
Pracownia fotograficzna UTW - instruktor: Przemysław Łukaszek, poniedziałki, godz. 12.00 - MDK, dopłata miesięczna: 25 zł
Lektorat języka angielskiego UTW - instruktor: Maria Morawska, wtorki, godz. 10:00 - MDK
ZAJĘCIA BEZPŁATNE
TANIEC LUDOWY
Instruktor: Bożena Jakubczyk
Zespół Pieśni i Tańca BezWianka, zajęcia dla dorosłych, wtorki, godz. 19.30-21.30 śpiew i taniec, środy, godz. 19.30-21.30 taniec - MDK
Dziecięcy Zespół Ludowy Folklorystyczni, środy, godz. 17.30 - MDK
TANIEC LUDOWY
Instruktor: Bożena Jakubczyk
Zespół Pieśni i Tańca BezWianka, zajęcia dla dorosłych, wtorki, godz. 19.30-21.30 śpiew i taniec, środy, godz. 19.30-21.30 taniec - MDK
Dziecięcy Zespół Ludowy Folklorystyczni, środy, godz. 17.30 - MDK
WOLONTARIAT
Opiekun: Roksana Grzegrzułka
Wolontariat, poniedziałki, godz. 15.00 (1h)
Opiekun: Roksana Grzegrzułka
Wolontariat, poniedziałki, godz. 15.00 (1h)
KAMERALNY ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY (KZI)
Instruktor: Janusz Spaulenok
Kameralny Zespół Instrumentalny, od 8 lat, poniedziałki, godz. 16.00 (2h) - Dom Popa
Instruktor: Janusz Spaulenok
Kameralny Zespół Instrumentalny, od 8 lat, poniedziałki, godz. 16.00 (2h) - Dom Popa
ORKIESTRA MŁODYCH (OM)
Orkiestra Młodych, od 7 lat, czwartki i piątki, godziny zajęć ustalane indywidualnie, zajęcia grupowe o godz. 19.30 - Dom Popa
Orkiestra Młodych, od 7 lat, czwartki i piątki, godziny zajęć ustalane indywidualnie, zajęcia grupowe o godz. 19.30 - Dom Popa
MAŻORETKI - więcej informacji wkrótce
ZESPOŁY TANECZNO-MUZYCZNE SENIORÓW
Retro Band, poniedziałki, godz. 12.00 i piątki godz. 12.30 - MDK
Cyganeria, czwartki godz. 12.00 i piątki godz. 10.00 - MDK
Retro Band, poniedziałki, godz. 12.00 i piątki godz. 12.30 - MDK
Cyganeria, czwartki godz. 12.00 i piątki godz. 10.00 - MDK
KLUBY SENIORA
Klub Seniora Złota Jesień, środy godz. 12.30 - Centrum Dialogu
Klub Seniora Pogodna Przystań, czwartek godz. 12.30 - Centrum Dialogu
Klub Seniora Złota Jesień, środy godz. 12.30 - Centrum Dialogu
Klub Seniora Pogodna Przystań, czwartek godz. 12.30 - Centrum Dialogu
Klub Kolorowej Nitki, wtorki, godz. 13.30 – MDK
JĘZYK POLSKI DLA UKRAIŃCÓW
Instruktor: Oksana Pańkowska
Język polski, soboty, godz. 13.00 - MDK
Instruktor: Oksana Pańkowska
Język polski, soboty, godz. 13.00 - MDK
Rozpoczęcie zajęć 5 września!