XVII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Krajobraz polski" - „Pejzaż górski w kolażu"
Do dnia 24 marca uczniowie szkół powiatowych mogli wziąć udział w wydarzeniu poprzez przesłanie nam swoich prac.
27 marca 2023 r. jury, które składało się z trzech Pań - p. Miłosławy Skoczek-Śliwińskiej, Ewy Kowalczuk oraz Beaty Cwalin wyłoniło laureatów konkursu.
Tegoroczna edycja była na naprawdę wysokim poziomie, dlatego też jury wyłoniło kilka dodatkowych pierwszych, drugich oraz trzecich miejsc. Chcieliśmy docenić każde dziecko, dlatego też jest, aż 26 wyróżnień łącznie w 4 kategoriach.
Poniżej przedatawiamy wyniki konkursu:
Kategoria 0 – 6 Lat
Miejsce 1
Anna Świerżewska
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Iwona Modzelewska
Alicja Morawska
Miejskie Przedszkole nr. 3 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Małgorzata Gumkowska/Jadwiga Marczak
Miejsce 2
Maja Rubińska
Miejskie Przedszkole nr. 3 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Dorota Rudzińska
Alan Koszykowski
Miejskie Przedszkole nr .1 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Anna Rutkowska
Miejsce 3
Natalia Kun
Miejskie Przedszkole nr .1 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Anna Rutkowska
Olga Suwalska
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Monika Żebrowska
Wyróżnienia
Maja Żach
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Beata Przywoźna
Jakub Sokołowski
Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
Opiekun: Monika Kulesza
Oliwia Skowrońska
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Monika Żebrowska
Alicja Litwa
Miejskie Przedszkole nr. 3 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Małgorzata Gumkowska/ Jadwiga Marczak
Matylda Szczapa
Miejskie Przedszkole nr. 3 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Dorota Rudzińska
Natan Kotomski
Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
Opiekun: Ewa Warszawin
Nadia Wyszomierska
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie
Opiekun: Hanna Szabłowska
Zuzanna Rejch Vel Rańska
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Monika Żebrowska
Agata Rejch vel Rańska
Miejskie przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Monika Żebrowska
Nikola Kapusta
Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
Opiekun: Monika Kulesza
Paweł Ogrodnik
Szkoła Podstawowa im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie
Opiekun: Monika Kulesza
Natalia Baranek
Miejskie Przedszkole nr. 2 w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Joanna Jastrzębska
Kategoria Kl. I-III
Miejsce 1
Alicja Dmochowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Magdalena Matusiak
Miejsce 2
Daria Spaltabaka
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Edyta Ryguła
Miejsce 3
Aleksandra Olender
Publiczna Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim
Opiekun: Monika Wojewódzka
Wyróżnienia
Kaja Kryspin
Publiczna Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim
Opiekun: Monika Wojewódzka
Wojciech Figat
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Wąsewie
Opiekun: Małgorzata Malicka
Lena Dąbek
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie
Opiekun: Renata Stefaniak
Patrycja Kalisz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Katarzyna Krupińska
Kategoria Kl. IV-VI
Miejsce 1
Anna Kwieciszewska
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostyni
Opiekun: Oksana Żochowska
Miejsce 2
Szymon Stefańczuk
Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Glinie
Opiekun: Alicja Kruszewska
Miejsce 3
Amelia Groszyk
Publiczna Szkoła podstawowa im. Marii Konopnickiej w Rząśniku Włościańskim
Opiekun: Magdalena Konieczko
Wyróżnienia
Nina Borowa
Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Glinie
Opiekun: Alicja Kruszewska
Weronika Kania
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prostyni
Opiekun: Oksana Żochowska
Tymoteusz Jóźwik
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Nagoszewie
Opiekun: Adam Krzęśniak
Nadia Andrzejczyk
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Starym Lubiejewie
Opiekun: Hanna Szabłowska
Hanna Budna
Publiczna Szkoła podstawowa PSP Rząśnik Włościański im. Marii Konopnickiej
Opiekun: Magdalena Konieczko
Szymon Strzeszewski
Szkoła Podstawowa nr. 4 im. 18 Pułku Artylerii Lekkiej w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Joanna Borawska
Błażej Jachna
Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. dypl. Ludwika Bociańskiego w Komorowie
Opiekun: Milena Korzyb
Lena Telacka
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Ugniewie
Opiekun: Marta Nowacka
Adrian Pych
Publiczna Szkoła Podstawowa im. płk. dypl. Ludwika Bociańskiego w Komorowie
Opiekun: Milena Korzyb
Magdalena Mrozowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Katarzyna Nagórka
Kategoria Kl. VII-VIII
Miejsce 1
Hanna Bilwin
Szkoła Podstawowa nr. 4 im. 18 Pułku Artylerii Lekkiej w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Joanna Borawska
Miejsce 2
Maja Bojkiewicz
Szkoła Podstawowa nr. 4 im. 18 Pułku Artylerii Lekkiej w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Borawska Joanna
Miejsce 3
Aleksandra Dmochowska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej
Opiekun: Grażyna Duda
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pastycznych zainteresowań.