„Non Omnis Moriar”

spektakl poetycko muzyczny poświęcony osobie Jana Pawła II

poniedziałek, 28.04.2013 r., godz. 18.00

Artyści z Krakowa prezentują spektakl słowno-muzyczny poświęcony życiu i twórczości wielkiego i niezapomnianego Jana Pawła II. Scenariusz tego programu powstał z myślą o Beatyfikacji Jana Pawła II, obecnie program prezentowany jest jako wspomnienie Jana Pawła II nie tylko jako wspaniałego Papieża, ale również jako wspaniałego Artysty i przede wszystkim CZŁOWIEKA! (więcej...)

 

IX Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej

piątek, 23.05.2013 r., godz. 10.00 (przesłuchania konkursowe)
poniedziałek, 2.06.2013 r., godz. 18.00 (Koncert Galowy)

Jak co roku zapraszamy śpiewające dzieci i młodzież naszego powiatu do wzięcia udziału w Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej. (więcej...)

 

Eliminacje powiatowe 37. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka

podsumowanie, galerie zdjęć

24 marca publiczność poznała laureatów eliminacji miejskich i powiatowych 37. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” przeprowadzonych w Ostrowi Mazowieckiej 14 i 21 marca. (więcej...)

 

Podsumowanie konkursu plastycznego „Zimowe impresje”

18.03.2014 r.

To już kolejna edycja Miejskiego Konkursu Fotograficzno-Plastycznego „Zimowe impresje”. Konkurs odbywa się co dwa lata i daje szansę młodym plastykom i fotografikom na konfrontacje własnej twórczości z pracami rówieśników z innych szkół. (więcej...)

 

Konkurs „Baba Wielkanocna”

15.04.2014 r.

Sekcja kulinarna Uniwersytetu Trzeciego Wieku Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Baba Wielkanocna” o nagrodę Dyrektora MDK w Ostrowi Mazowieckiej. (więcej...)