Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza wyniki przetargu na „Sprzedaż samochodu osobowego marki Volkswagen T4”

Do pobrania:

Wakacyjne spotkania z ceramiką

Jednym z elementów ceramiki jest formowanie z gliny i wbrew pozorom nie koniecznie naczyń, z którymi ceramika jest najczęściej utożsamiana. (więcej...)

„Kultura włączania”

kwiecień - sierpień 2014

„Kultura włączania. Podnoszenie kompetencji kadr kultury województwa mazowieckiego w zakresie wspierania procesów edukacji włączającej” to projekt Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki oraz Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej realizowany na terenie Ostrowi Mazowieckiej we współpracy z partnerami z terenu miasta: Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Stowarzyszeniem Osób Niepełnosprawnych PRZYSTAŃ, Środowiskowym Domem Samopomocy i Szkołą Podstawową nr 3 im. Janusza Korczaka oraz Fundacją Kultury Bez Barier. (więcej...)